Pracownia
Endoskopowa

Pracownia Endoskopowa zajmuje się diagnostyką schorzeń górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Gastroskopia służy do oceny przełyku, żołądka i dwunastnicy, w sigmoidoskopii oceniamy dolny odcinek jelita grubego – esicę i odbytnicę, w kolonoskopii – całe jelito grube, w wybranych wskazaniach również końcowy odcinek jelita krętego. W czasie kolonoskopii można usunąć polipy jelita grubego wielkości do 1 cm.

Specjaliści gastroenterolodzy pracujący w naszej Poradni posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, oparte na dużej liczbie wykonanych badań i zabiegów endoskopowych.

Cennik

Gastroskopia

270 PLN

Gastroskopia
z testem na Helicobacter pylori

290 PLN

Kolonoskopia

480 PLN

Sigmoidoskopia

300 PLN

Polipektomia
pierwszy polip

300 PLN

Polipektomia
każdy kolejny polip

100 PLN

Badanie histopatologiczne

60 PLN

Znieczulenie do badań endoskopowych

200 PLN

Ważna informacja!

Wszyscy musimy zmierzyć się z nową rzeczywistością funkcjonowania w czasie epidemii SARS-CoV-2. Dlatego chcemy opowiedzieć Wam, jak w tych dniach wygląda nasza praca.

EndoPractica Specjalistyczne Centrum Medyczne działa jak zwykle. Odbywają się porady, zabiegi i badania endoskopowe.

Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas zawsze priorytetem.
W związku z tym na terenie EndoPractica zostały wdrożone procedury wzmożonej dezynfekcji i nadzoru epidemiologicznego.
Prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

1. Osoby z objawami infekcji w tym również dzieci mające katar, kaszel lub gorączkę proszone są o telefoniczną lub internetową zmianę terminu wizyty. Osoby te ze względu na bezpieczeństwo innych pacjentów oraz personelu nie będą przyjmowane.
Prosimy aby swoje dolegliwości zgłosić telefoniczne do lekarza POZ, lokalnej stacji SANEPID lub zgłosić się do najbliższego Oddziału Chorób Zakaźnych.
2. W poczekalni może przebywać tylko do 12 osób. Należy zachować 1-2 metry odległości od siebie oraz personelu.
3. Prosimy zgłaszać się na umówioną wizytę w terminie. Osoby zgłaszające się wcześniej prosimy o oczekiwanie na zewnątrz.
4. Prosimy o bezwzględne podporządkowanie się zarządzeniom pracowników recepcji.
5. O wszelkich zmianach wynikających z zarządzeń władz oraz sytuacji epidemiologicznej będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej.

Dziękujemy z wyrozumiałość i współpracę. Jesteśmy dobrze przygotowani do stawienia czoła epidemii i nadal ciężko pracujemy, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pacjentom i pracownikom.

Prosimy bądźcie bezpieczni, troszczcie się o siebie i myślcie o innych.

Zespół EndoPractica Specjalistycznego Centrum Medycznego.

Od 23 marca zawieszamy planowe badania endoskopowe. W razie potrzeby pilnego badania prosimy o kontakt z rejestracją. Porady specjalistyczne pozostają wg stałego grafiku, prosimy o odłożenie wizyty, jeśli nie jest konieczna.