Nasza Misja...

EndoPractica Specjalistyczne Centrum Medyczne to istniejąca od września 2019 roku placówka oferująca usługi medyczne, których wysoka jakość opiera się na wieloletnim doświadczeniu lekarzy i pielęgniarek stale wzbogacających swoją wiedzę medyczną.

Nowocześnie i wygodnie urządzone wnętrza Centrum zapewniają Pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfort podczas konsultacji i zabiegów lekarskich. Szukasz odpowiedniej diagnozy? Potrzebujesz konsultacji lekarskiej? Nie zwlekaj, umów się ze specjalistą już dziś.

dr hab n. med. Agata Bronisz
specjalista chorób wewnętrznych, endokrynologii i diabetologii
szczegóły >>
Lek. Radosław Operacz
Specjalista ortopedii i traumatologii oraz rehabilitacji medycznej
szczegóły >>
NAJWYŻSZEJ KLASY
SPRZĘT MEDYCZNY
Sprzęt ENDOSKOPOWY
firmy FUJINON, służący do wykonywania badań endoskopowych – gastroskopii, kolonoskopii, sigmoidoskopii.
Automatyczne MYJNIE ENDOSKOPOWE
firmy CHOYANG MEDICAL Industry Ltd., służące do mycia i dezynfekcji sprzętu endoskopowego.
Aparat USG HITACHI ARIETTA 50
Aparaty USG najwyższej klasy, renomowanego japońskiego producenta firmy Hitachi. Wyposażone w głowice typu convex i liniowe. Aparaty posiadają możliwość oceny przepływów naczyniowych metodą kolor Doppler.
Aparat H2 CHECK
firmy MD DIAGNOSTIC Ltd., służący do wykonywania wodorowych testów oddechowych.
UROFLOWMETR FLOWMASTER
firmy Medical Measurement Systems, służący do wykonywania badań uroflowmetrycznych (ocena przepływu cewkowego i funkcji pęcherza moczowego).
USG HITACHI ALOKA F37
to pierwszy system ultrasonograficzny, wypuszczony na rynek po połączeniu doświadczenia i osiągnięć technologicznych firm Aloka i Hitachi. Jest to aparat w znacznym stopniu zminiaturyzowany, jednocześnie dziedziczący zaawansowane technologie swoich większych poprzedników.