dr hab n. med. Agata Bronisz
specjalista chorób wewnętrznych, endokrynologii i diabetologii
+48 536 508 501
recepcja@endopractica.pl
Dr hab. n. med. Agata Bronisz, prof. UO, jest specjalistą chorób wewnętrznych, endokrynologii i diabetologii; od października 2020 roku w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu pełni funkcję kierownika nowo utworzonego w ramach Oddziału Chorób Wewnętrznych Pododdziału Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych.
Kwalifikacje zawodowe:
 • Jako absolwentka kierunku lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1987 r. podjęła pracę w w Bydgoszczy, ostatnio w Katedrze Endokrynologii i Diabetologii Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu.

 • Oferowane usługi

  Poradnia Endokrynologii i Diabetologii

  Poradnia oferuje porady i konsultacje z zakresu chorób narządów wydzielania wewnętrznego (przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy, trzustki, jajników i jąder) oraz diagnostykę i leczenie cukrzycy.

  Ważna informacja!

  Wszyscy musimy zmierzyć się z nową rzeczywistością funkcjonowania w czasie epidemii SARS-CoV-2. Dlatego chcemy opowiedzieć Wam, jak w tych dniach wygląda nasza praca.

  EndoPractica Specjalistyczne Centrum Medyczne działa jak zwykle. Odbywają się porady, zabiegi i badania endoskopowe.

  Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas zawsze priorytetem.
  W związku z tym na terenie EndoPractica zostały wdrożone procedury wzmożonej dezynfekcji i nadzoru epidemiologicznego.
  Prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

  1. Osoby z objawami infekcji w tym również dzieci mające katar, kaszel lub gorączkę proszone są o telefoniczną lub internetową zmianę terminu wizyty. Osoby te ze względu na bezpieczeństwo innych pacjentów oraz personelu nie będą przyjmowane.
  Prosimy aby swoje dolegliwości zgłosić telefoniczne do lekarza POZ, lokalnej stacji SANEPID lub zgłosić się do najbliższego Oddziału Chorób Zakaźnych.
  2. Na terenie Centrum obowiązuje noszenie maseczek ochronnych.
  3. W poczekalni może przebywać tylko do 12 osób. Należy zachować 1-2 metry odległości od siebie oraz personelu.
  4. Prosimy zgłaszać się na umówioną wizytę w terminie. Osoby zgłaszające się wcześniej prosimy o oczekiwanie na zewnątrz.
  5. Prosimy o bezwzględne podporządkowanie się zarządzeniom pracowników recepcji.
  6. O wszelkich zmianach wynikających z zarządzeń władz oraz sytuacji epidemiologicznej będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej.

  Dziękujemy z wyrozumiałość i współpracę. Jesteśmy dobrze przygotowani do stawienia czoła epidemii i nadal ciężko pracujemy, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pacjentom i pracownikom.

  Prosimy bądźcie bezpieczni, troszczcie się o siebie i myślcie o innych.

  Zespół EndoPractica Specjalistycznego Centrum Medycznego.