Laboratorium
Analityczne

Specjalistyczne Centrum Medyczne Endopractica nawiązała współpracę z Śląskimi Laboratoriami Analitycznymi, aby zapewnić komfortową i profesjonalną obsługę. Wyniki badań laboratoryjnych ŚLA pozwalają wielu Pacjentom podjąć skuteczne działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia. Dokładność i rzetelność wydawanych wyników badań jest dla nas sprawą priorytetową. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego, aby czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek:
Pobór materiału od 6.00 do 11.00
Wydawanie wyników od 6.00 do 11.30

+48 32 416 25 00

bok@sla.pl
PEWNOŚĆ I JAKOŚĆ
NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

W centrum naszych działań znajduje się Pacjent. Świadczą o tym historie, którymi podzieliły się osoby wykonujące badania laboratoryjne w ŚLA. Obecnie nasz zespół tworzy blisko 300 osób, które każdego dnia udowadniają, że nasza misja determinuje naszą postawę. Śląskie Laboratoria Analityczne to ludzie.

Korzystając z naszej najlepszej wiedzy, wieloletniego doświadczenia i nowoczesnych technologii dbamy o zdrowie i życie naszych Pacjentów i ich rodzin.

Wydajemy wiarygodne wyniki przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Staramy się budować relacje z naszymi Współpracownikami, Klientami i Pacjentami w oparciu o wzajemne zaufanie, szacunek, otwartość i uczciwość.

Pracując zespołowo i z pełnym zaangażowaniem, tworzymy model działania, który pozwala na rozwój na nowych rynkach i w nowych obszarach.

Ważna informacja!

Wszyscy musimy zmierzyć się z nową rzeczywistością funkcjonowania w czasie epidemii SARS-CoV-2. Dlatego chcemy opowiedzieć Wam, jak w tych dniach wygląda nasza praca.

EndoPractica Specjalistyczne Centrum Medyczne działa jak zwykle. Odbywają się porady, zabiegi i badania endoskopowe.

Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas zawsze priorytetem.
W związku z tym na terenie EndoPractica zostały wdrożone procedury wzmożonej dezynfekcji i nadzoru epidemiologicznego.
Prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

1. Osoby z objawami infekcji w tym również dzieci mające katar, kaszel lub gorączkę proszone są o telefoniczną lub internetową zmianę terminu wizyty. Osoby te ze względu na bezpieczeństwo innych pacjentów oraz personelu nie będą przyjmowane.
Prosimy aby swoje dolegliwości zgłosić telefoniczne do lekarza POZ, lokalnej stacji SANEPID lub zgłosić się do najbliższego Oddziału Chorób Zakaźnych.
2. Na terenie Centrum obowiązuje noszenie maseczek ochronnych.
3. W poczekalni może przebywać tylko do 12 osób. Należy zachować 1-2 metry odległości od siebie oraz personelu.
4. Prosimy zgłaszać się na umówioną wizytę w terminie. Osoby zgłaszające się wcześniej prosimy o oczekiwanie na zewnątrz.
5. Prosimy o bezwzględne podporządkowanie się zarządzeniom pracowników recepcji.
6. O wszelkich zmianach wynikających z zarządzeń władz oraz sytuacji epidemiologicznej będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej.

Dziękujemy z wyrozumiałość i współpracę. Jesteśmy dobrze przygotowani do stawienia czoła epidemii i nadal ciężko pracujemy, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pacjentom i pracownikom.

Prosimy bądźcie bezpieczni, troszczcie się o siebie i myślcie o innych.

Zespół EndoPractica Specjalistycznego Centrum Medycznego.