Laboratorium
Analityczne

Specjalistyczne Centrum Medyczne Endopractica nawiązała współpracę z Śląskimi Laboratoriami Analitycznymi, aby zapewnić komfortową i profesjonalną obsługę. Wyniki badań laboratoryjnych ŚLA pozwalają wielu Pacjentom podjąć skuteczne działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia. Dokładność i rzetelność wydawanych wyników badań jest dla nas sprawą priorytetową. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego, aby czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek:
Pobór materiału od 6.00 do 11.00
Wydawanie wyników od 6.00 do 11.30

+48 32 416 25 00

bok@sla.pl
PEWNOŚĆ I JAKOŚĆ
NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

W centrum naszych działań znajduje się Pacjent. Świadczą o tym historie, którymi podzieliły się osoby wykonujące badania laboratoryjne w ŚLA. Obecnie nasz zespół tworzy blisko 300 osób, które każdego dnia udowadniają, że nasza misja determinuje naszą postawę. Śląskie Laboratoria Analityczne to ludzie.

Korzystając z naszej najlepszej wiedzy, wieloletniego doświadczenia i nowoczesnych technologii dbamy o zdrowie i życie naszych Pacjentów i ich rodzin.

Wydajemy wiarygodne wyniki przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Staramy się budować relacje z naszymi Współpracownikami, Klientami i Pacjentami w oparciu o wzajemne zaufanie, szacunek, otwartość i uczciwość.

Pracując zespołowo i z pełnym zaangażowaniem, tworzymy model działania, który pozwala na rozwój na nowych rynkach i w nowych obszarach.